Smart-Oostel Hostal Tulum
Smart-Oostel Hostal Tulum ligger nær Avenida Kukulkan og kun 5 minutter fra centrum af Tulum.
Du kommer til at befinde dig 3 km fra Parque Nacional de Tulum og 1 km fra Casa de la Cultura. Der er Vanes foraneas busstoppested inden for 200 meter fra hotellet.
En række restauranter såsom Charlie's og Taquerias El Nero tilbyder mellemamerikanske specialiteter, bare 250 meter væk.
- Lokale seværdigheder
- Avenida Kukulkan432 km
- Templo "Emanuel"369 km
- Jungla Maya Native Park206 km
- Santa madre de Guadalupe329 km
- Dos Aguas Park191 km
- Mixik376 km
- Santitos165 km
- Casa de la Cultura440 km
- Laguna Kaan Luum363 km
- La Iglesia de Dios de la Profecia317 km
- Lufthavne
- Playa del Carmen lufthavn63 km
På hotellet
Måltider og drinks
- Kedel
- Køkkengrej/ Køkkenredskaber
På værelset
- Te- og kaffefaciliteter
- Spisebord
- Gratis toiletartikler
Vigtig meddelelse
Ofte stillede spørgsmål
- 🌇
Hvor lang tid vil det tage at komme til byens centrum fra det Smart-Oostel Hostal Tulum hotel?
Det vil tage dig en 5 minutters gang at komme til byens centrum fra det Smart-Oostel Hostal Tulum hotel. - 🕗
Hvornår er udtjekning i et Smart-Oostel Hostal Tulum hotel?
Kunder skal tjekke ud fra et Smart-Oostel Hostal Tulum hotel ved 12:00. - 🚪
Hvilke værelsestyper er tilgængelige i Smart-Oostel Hostal Tulum hotel?
Smart-Oostel Hostal Tulum hotel tilbyder Budget værelse med en queensize-seng, Dobbeltværelse Deluxe og Stor dobbeltværelse at vælge imellem. - ❓
Hvilken afbestillingspolitik tilbydes i det Smart-Oostel Hostal Tulum hotel?
Her er gratis afbestilling angivet. For mere information er du velkommen til at kontakte ledelsen af det Smart-Oostel Hostal Tulum hotel